• Ново
Се прашувам за девојчиња за девојчиња за девојчиња Униформа за панталони, големини 4- & плус

Се прашувам за девојчиња за девојчиња за девојчиња Униформа за панталони, големини 4- & плус

DEN 263.68

Износ
Това е достапна

Вашата девојка во движење ќе го сака лесниот стил на влечење на овие панталони со двојни панталони од Wonder Nation. Одобрено од училиште со целосна еластична лента за половината и засилени колена за дополнителна издржливост, овие пантолони на девојчињата имаат згаснат дизајн, брчки и отпорен на смалување. Директно А за удобност и сложеност, со предни и задни џебови да ги одржат нејзините најважни работи. Само на. Материјал : 58% памук/40% полиестер/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Straight Fit. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 предни џебови, 2 џебови за грб имаат најважни работи. Карактеристики : Истегнување Twill; засилено колено; отпорен на брчки; отпорен на смалување; отпорни на избледени; Одобрена од училишна униформа. Училишната униформа на девојчињата се протега на панталони од чудо нација.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата