• Ново
Ротосв Унисе Обични Чевли Рамни Сандали Со Затворени Прсти Станови На Плажа Лесни Први Пешаци Летна Сандала Одење Мрежа Светло Сина 6,5 Ц

Ротосв Унисе Обични Чевли Рамни Сандали Со Затворени Прсти Станови На Плажа Лесни Први Пешаци Летна Сандала Одење Мрежа Светло

DEN 239.84

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Унисекс, Деца, Деца, Девојчиња, Момчиња, Мало Дете, Бебе, Новороденче : Рамни Сандали, Летни Сандали На Плажа, Секојдневни Сандали, Секојдневни Чевли, Станови, Чевли За Пешачење, Први Пешаци Тип На Шема На Чевли : Камуфлажа, Боја Против судир : беж, сина, светло сина (По Избор)Големина : САД 3С, САД 4С, САД 4.5 Ц, САД 5Ц, САД 6С, САД 6.5 в, сад 7с, Сад 8с (Следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Гума : Тип На Гума : Израмнување : Магичен Тип На Тапети : Затворена Висина На Цевката : Ниска Сезона : Пролет, Лето, Fall, Зимска Пригода : секојдневна, дневна, внатрешна, надворешна, празнична, Плажа КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Стилски Детски Секојдневни Чевли : Изработени од мека ткаенина што не би ги триела нозете, класична боја со шуплив дизајн, вашите деца ќе се заљубат во овие летни сандали на плажа.2. Нелизгачки Ѓон : Издржлив гумен надворешен ѓон со добар стисок, совршен за сите површини без лизгање. Детски станови сандали со шуплив и мрежест вамп дизајн, држејќи ги стапалата ладни во топло време.3. Обични Летни Сандали На Плажа : Обични сандали во спортски стил, чевли за прво пешачење за момчињата на вашите мали деца, добро спарени со шорцеви, носење на плажа или фармерки.4. Погоден за : плажа, спорт, крајбрежје, на отворено, свадба, забава, танцување, изведба итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Деца Секојдневни Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) УДОБНО НОСЕЊЕ : овие летни сандали на плажа се опремени со мрежести горни, меки и удобни и нема да ги измачуваат стапалата. СИМПАТИЧНИ САНДАЛИ : овие рамни сандали со дизајн на затворени прсти и мрежест вамп имаат симпатичен и шик стил, совршено одат со вашите деца летна облека, шорцеви и сите други секојдневни облеки. ЗАТВОРАЊЕ НА МАГИЧНА ЛЕНТА : лесни удобни сандали за мали деца за деца со затворање на магична лента, толку лесно за вашите мали деца да ги преземат и соблечат. ИЗДРЖЛИВ ЗАФАТЕН ЃОН : овие чевли за пешачење за деца со добра перница. Голема влечна сила на дното без лизгање или лизгање. ПРИЛИКА : Спарете ги сандалите на плажа со какви било здолништа и шорцеви, облечени за симпатичен и удобен ансамбл за топло време кога ќе тргнете на состанок со нејзините/неговите пријатели.Овие слатки рамни сандали ќе бидат вашите деца одете на летни обувки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата