• Ново
Без граници на јуниори плус големина со висок пораст на крст -тексас шорцеви

Без граници на јуниори плус големина со висок пораст на крст -тексас шорцеви

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Префрлете ги работите без никакви граници на крос -шорцеви од тексас. Со привлечен асиметричен фронт, овие шорцеви од тексас имаат трендовски исцрпени полите, ласкави високи пораст и удобно вклопување. Спарете ги со мета или резервоар и сте на пат. Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 17. одговара : опуштено. Подигнување и инсејм : висок пораст; 6,25" Inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : асиметричен, крст-крст предниот; исцрпена полите; Истегнете тексас ткаенина. Јуниори плус големина Крис Крст тексас шорцеви од без граници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата