• Ново
Monster Jam Boys Truck Long Sleeve The Print Pajama Slepe Set, големини 4-10

Monster Jam Boys Truck Long Sleeve The Print Pajama Slepe Set, големини 4-10

DEN 271.68

Износ
Това е достапна

Тој ќе се тркала во стил со овој камион со пижами со камиони од Monster Jam. Изработена во мешавина од полиестер што може да се дише со ладно сеопфатно печатење на камиони со чудовишта, удобен екипаж и дизајн без ознаки за дополнителна удобност. Стилизирајте ги овие PJ со неговите чорапи или влечки од куќи за удобно комбо. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Сет вклучува : 1 врвот на пижамата со долг ракав; 1 пар панталони за пижами. Врвни карактеристики : екипаж; дизајн без ознака за дополнителна удобност; Сеопфатен принт. Карактеристики на пантолоните : Еластична половината со стилизирање на влечење. Авторски права : © Feld Entertainment, сите права се задржани. Камион пижама за спиење сет за момчиња од Monster Jam.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата