• Ново
Stuple Industries Ако пролетта бидете бања со слатка bw, 30, дизајн од Регина Новел

Stuple Industries Ако пролетта бидете бања со слатка bw, 30, дизајн од Регина Новел

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Подготвени да висат не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Регина Нувел.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата