• Ново
Копче и мед женски торбичка за додатоци за накит од Брин

Копче и мед женски торбичка за додатоци за накит од Брин

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Ако сте overубител на патување или секогаш напредувајте, торбичката за додатоци за накит за женски и мед женски е вашата следна мора да ја имате !! Благодарение на комбинацијата на секојдневна практичност со бои за очи и трендовски обрасци, ова парче ќе ве одржи организирано со малку спан. Оваа торбичка ќе биде ваша за да се појави во шминка за автомобили, очила за сонце, марамчиња или какви било најважни убавини за секојдневниот живот. Да не се грижиме дека бранот е изработен од лесна за чиста најлонска ткаенина-само избришете ја или измијте ја. Опциите за торбичката за додатоци за накит за коприва и мед Brенски е бесконечна. • 9in x 11.5in x 1in • златен хардвер со затворање на поштенски патенти • Вклучува дупки за обетки, куки за ѓердан и поделени торбички • Изработени од најлон; Лесно за чистење • Совршено за секојдневниот живот и патувањето.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата