• Ново
Крајни сопирачки предни и задни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM81145

Крајни сопирачки предни и задни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM81145

DEN 2238.88

Износ
Това е достапна

Керамички сопирачки подлога за сопирачки сопирачки и комплет за ротор е безболно, економско решение за истрошени сопирачки. Комплетен со влошки за сопирачките, роторите и хардверот од не'рѓосувачки челик, овој комплет е дизајниран директно да ги замени фабричките сопирачки на вашето возило. Керамичките влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. Секој ротор е индивидуално избалансиран за да се спречи вибрациите на роторот и да се зголеми безбедноста. Крајните сопирачки комплети за сопирачките се дизајнирани специјално за вашето возило. Внесете го вашето возило за да обезбедите соодветно вклопување. Крајни сопирачки предни и задни керамички подложни сопирачки и комплет за ротор со хардвер WM81145. . Вклучува влошки за керамички сопирачки, ротори и не'рѓосувачки челик Инсталирање на хардвер, керамички влошки за сопирачките се долготрајни, тивки и создаваат помалку прашина. . Директно ги заменува фабричките сопирачки, секој комплет е специјално дизајниран да одговара на вашето возило совршено. Безболното решение за враќање на истрошените сопирачки. . Fits : Ford Fusion 2006-2012; Линколн МКЗ 2007-2012; Линколн Зефир 2006; Mazda 6 2006-2013; Меркур Милан 2006-2011.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата