• Ново
Линон Цесфорд 32 Столче без грб, темно кафеава со кафеава кожа од кожа, вклучува столици

Линон Цесфорд 32 Столче без грб, темно кафеава со кафеава кожа од кожа, вклучува столици

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Оваа столче од дрво на Linon Cessford 32 "без грб ќе додаде стилски седење на кој било бројач на горната или висока горната маса. Цврстата конструкција на дрво со седиште во стилот на седло е цврсто изградена со лесна за чистење на седиштето и рамка. Двоен игла акцент Шиење на удобното тапациран седиште Додадете издржливост и привлечни детали. ОД ДОМОВНИОТ ДЕКЛИНОН ДЕКЛИНОН ДЕКЕРОР е компанија во сопственост на семејна сопственост и управувана од источниот брег, која работи повеќе од 50 години. Со воспоставена репутација На пазарот за обезбедување на најдобри производи за тренд по вистинска цена, Линон нуди одличен квалитет, стил и функционален мебел за секоја просторија во домот. Домашните и меѓународните тимови на Линон им овозможуваат на клиентите најсигурна навремена испорака и услуга на клиентите Можна Достапно во повеќекратни завршувања. Изберете помеѓу Faux кожа или постелнина ткаенини во низа бои за да одговараат на кој било декор . Шиењето со двојна игла обезбедува дополнителна издржливост. Лесно собрание. Поддржува до 275 фунти . Собрани димензии : 18,75 "W x 13" D X 32 "H. Висина на седиштето : 32". Димензии на седиштата : 17 "W x 11.75" D. бродови во 1 кутија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата