• Ново
Паметна електронска глушец, стапица и стапица на глодари - стапица на глодари - безжичен - Z -Wave Plus - 908. MHz

Паметна електронска глушец, стапица и стапица на глодари - стапица на глодари - безжичен - Z -Wave Plus - 908. MHz

DEN 591.84

Износ
Това е достапна

Купола паметен електронски глушец, стаорец и стапица на глодари - стапица на глодари - Z -бран плус клучни карактеристики и придобивки : Човековно убива глувци, стаорци и други глодари со моќен електричен шок и испраќа предупредување кога стапицата треба да се испразни. Лесен за употреба - Поставете мамка, вклучете и ставете го на посакуваната локација. Ве предупредува преку апликацијата Купола кога стапицата треба да се испразни.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата