• Ново
Деца од Гаранималс Момци Француски Тери Јогерс, големини со 4-10

Деца од Гаранималс Момци Француски Тери Јогерс, големини со 4-10

DEN 272.00

Износ
Това е достапна

Мека, удобна ткаенина и трендовски силуета ги истакнуваат овие француски тери џогери од 365 деца од Гаранималс. Со странични џебови за да ги задржат најважните работи, овие џогери на овие момчиња се дизајнирани со еластична половината и вратоврска за влечење за удобно, прилагодливо вклопување. И погоди што? Goggers на овие момчиња се спаруваат со неговите омилени маички и кошули за целосен, убав изглед. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : 2 џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Француски Тери Дизајн; Врза за влечење. OEKO-TEX ® Стандард 100 Сертифициран : 19.Hus.88038. Француски териски џогери на момчињата од 365 деца од Гаранималс.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата