• Ново
Кизмос од сламки од млеко од

Кизмос од сламки од млеко од

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Додадете ги завршните допири во вашата област со барот со овој сет на издвоени сламки од кизмос. Тие прават пијалоци многу позабавно, а децата сакаат да пијат од сламки. За еднократна употреба, така што не мора да се грижите за миењето. Сетот содржи 12 пакувања од 50 разновидни обоени сламки. 9-инчен долг. Сликите од кизмос 9-инчни милкшејк се совршени за дебели пијалоци како тресења и пијалаци. Сламата има екстра широк дијаметар за полесно пиење. Вклучува 12 пакувања од 50 пребројувани сламки од млеко (600 сламки од млеко). Секоја слама е изработена од пластика за еднократна употреба и може да се рециклира. Голтка млекари, пијалаци, плови за сладолед и многу повеќе со овие сламки . имајте пакет на рака за забави и други собири . Сина, зелена, жолта, портокалова, виолетова и црвена сламка се вклучени во пакетот . Отстранете Користете. Кога размислувате за забавни, лесни за употреба кујнски производи, Kizmos треба да ми падне на ум. Асортиманот на алатки и гаџети, прибор за готвење и прибор за јадење доаѓа во низа возбудливи бои кои се прифатливи и совршени за студенти од колеџ, забави или обични добиени заедно. Кизмос 9-инчни сламки од млеко 12- пакет од 50 (600 брои) : 5246535.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата