• Ново
Хипер тешка 28-парчиња челик шрафцигер сет со кутија за складирање, модел 42908

Хипер тешка 28-парчиња челик шрафцигер сет со кутија за складирање, модел 42908

DEN 238.08

Износ
Това е достапна

Битката за шрафцигер со хипер-тешки 28 парчиња со куќиште за складирање е идеален комплет што треба да го завршите кој било од вашите проекти за подобрување на DIY и домови со леснотија. Овој сет на шрафцигер од 28 парчиња вклучува : (1) магнетски држач за бит, (1) адаптер, (4) залепен бит -1/8 ", 5/32 ", 3/16 ", 1/4 ", (5) Битс Филипс - #0, #1, #2 (2), #3, (5) квадратни битови - #0, #1, #2 (2), #3, (5) битови за докажување на тампер - хексадецимален доказ за тампер - 1/8 ", 5/32 ", 3/16 ", 1/4 ", 9/32 ", и (7) битови за докажување на tamвездите - T10, T15, T20, T25 (2), 727, T30 за да ја задоволите секоја потреба. Носете го овој бит поставен помеѓу работните места со компактен кутија за складирање или лесно чувајте ја со задната плоча на слајдот. Овие битни комплети се изработени од траен челик и обезбедете операција без кавга. Добијте хипер Тежок 28-парчен шрафцигер бит сет денес, и направете ги вашите проекти полесни утре! за издржливост. Вклучува адаптер за магнетни битни за брзи промени во бит. Дупки за докажување на тампер. (1) држач за магнетни битни. (1) Адаптер. (4) Слоат битови : 1/8 ", 5/32", 3/16 ", 1 /4 ". (5) Битс Филипс : #0, #1, #2 (2), #3. (5) квадратни битови : #0, #1, #2 (2), #3. (5) битови за докажување на хексадецимален тампер : 1/8 ", 5/32", 3/16 ", 1/4", 9/32 ". (7) Битс доказ за тампер на starвезди : T15, T15, T20, T25 (2 ), 727, T30.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата