• Ново
Елита лажичка за грб најлон Спанде резервоар гимнастика Леотард во црно

Елита лажичка за грб најлон Спанде резервоар гимнастика Леотард во црно

DEN 255.84

Износ
Това е достапна

Овој класичен резервоар Лео со лажичка назад е задолжително за секоја мешавина од гимнастичар најлон/спандекс. Традиционално намалување на нозете. GK користи 4-насочни ткаенини за истегнување и комерцијална формула за истегнување за да ви ја даде најдобрата облека во индустријата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата