• Ново
ДизајнАрт завеса за затемнување на средниот век

ДизајнАрт завеса за затемнување на средниот век

DEN 237.76

Износ
Това е достапна

Нагласете и разубавете ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој ретро украсен дизајн VI завеса. Оваа елегантна модерна завеса од средниот век се печати со употреба на висококвалитетно еколошко мастило отпорно на бледнее и е рачно изработено на побарувачка само за вас. Фабриката за факс-линен е изработена од полиестер од 270 GSM, дозволувајќи му на оваа повеќе-боја завеса до целосно и безбедно машина што се мие. Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината. Италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата