• Ново
Фурхавен кревет за домашни миленици

Фурхавен кревет за домашни миленици

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

патент дизајн со машина за перење машина . Микро гел мониста помага да се задржи креветот ладилник додека мемориската пена е во согласност со формата на вашето домашно милениче, обезбедувајќи супериорна поддршка на зглобовите и точките на притисок.25 "(пена : 3 " - Површина за спиење : приближно 22 "x 15,75 ") Голем - 36 "x 27 " x 6,5 "(пена : 3 " - површина за спиење : приближно 27 "x 22 ") jumbo - 44 "x 35 " x 8 "(пена : 4 " - спиење Површина : приближно 32 "x 29 ") umумбо плус - 53 "x 42 " x 9,5 "(пена : 5 " - површина за спиење : приближно 40 "x 36 ") Ортопедска база на пена до Поддршка на зглобовите и точките на притисок . Гелниот гел за ладење во стилот на софата го обезбедува удобноста на каучот без борба да станете таму! Овој Делукс софа кревет за миленичиња беше направен и со вас на ум и е достапен во три стилски бои, така што сигурно ќе го пронајдете совршен натпревар за вашиот тековен декор! За вашето домашно милениче, имаме пет големини за да можете да бидете сигурни дека вашето домашно милениче има доволно простор за да одговара на нивните преференции за максимална удобност.Совршено за домашни миленици млади и стари, Furhaven Faux Fur & Velvet Looding Gel Top Cide Pet Meb во стилот на софа е дизајниран да му обезбеди на вашата сакана максимална удобност за добар ноќен одмор. Со мека, фаусна површина за спиење со крзно вашето домашно милениче ќе биде повеќе привлечно од грешка во килим! Јадрото на пена од медицина, вклучува слоевито ортопедско јадро на пена, преполн со гел-инфузионирана мемориска пена. Вашето домашно милениче нема да треба да брои овци за да падне во звук сон на овој пријатна кауч за кучиња! Бои : Темен Sageharbor Blues Moke Грешки и димензии : мали - 20 "x 15 " x 5,5 "(пена : 3 " - Површина за спиење : приближно 15 "x 12 ") Среден - 30 "x 20 " x 6. Со отстранлив и подрачје за печење, овој кревет за софа е лесен за чистење! Спиењето никогаш не било толку пријатно за вашето домашно милениче во овој луксузен тросед стил за ладење гел. Тие ќе го сакаат мекото, но поддржувачко чувство на „Кадифе“, што им даваат на три страни, давајќи им различни пријатни позиции за да се влечат. Овие се совршени кревети за кучиња за топли летни денови. Одлично е за постарите миленичиња кои можеби не можат да скокаат на каучот и морале да лежат на подот. Супериорната поддршка обезбедена од двете јадра од пена ќе му помогне на вашето домашно милениче да достигне подлабок, поостанатиот одмор за здравјето на вашето домашно милениче.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата