• Ново
Нема граници на плус со големина на рамо на рамото со големина на јуниори

Нема граници на плус со големина на рамо на рамото со големина на јуниори

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Овој врв на вратоврска е точен на тренд од без граници! Совршено за обичен викенд или вашата работа од домашна облека на денот. Овој врвен располага со удобни кратки ракави и е направен во пријатна ткаенина. Исклучиво на. Материјал : 66% полиестер/28% рајон/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Деколте : V-врат. Затворање : детали за предните детали. Ракави : Кратки ракави со рамо на капка. Ockебови : Ништо. Карактеристики : вратоврска пред; високо-ниско полите; Четкана ткаенина ткаенина со 3x3 ребра. Врзаниот преден врв на јуниорите од без граници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата