• Ново
Без граници на јуниорите на јуниорите на јуниорите

Без граници на јуниорите на јуниорите на јуниорите

DEN 159.84

Износ
Това е достапна

Плишаниот велур е назад и подобар од кога било. Ниту една граница не влегува во трендот на враќање со овој исечен велур Худи. Супер-мекото јамло на минатото, но направи модерно со пократка должина и замотана полите, оваа обична слава е сигурна дека ќе биде во тешка ротација за вашето носење викенд. Исклучиво на. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж со прицврстена аспиратор и влечење. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги со измамени манжетни. Ockебови : Предна торбичка. Карактеристики : исечена должина ; засрамено полите; кадифен велур ткаенина. Јуниорс велур Худи од без граници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата