• Ново
Без граници јуниори плус големина ткаени пукани пантацо панталони, големини 1x-4x

Без граници јуниори плус големина ткаени пукани пантацо панталони, големини 1x-4x

DEN 320.00

Износ
Това е достапна

Нема ништо подобро од ветровите панталони во еден сончев ден. Панталоните за палацо на границите не се лесен, проток и разноврсен додаток на вашата колекција. Спарете ги со графички мета и патики за нов вртеж на каузални или бујни потпетици и лизгачки резервоар за фустани. Во секој случај, ќе го сакате вклопувањето и чувството на овие панталони со широки нозе. Само на. Материјал : 100% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : моделот е 5'11 '' и носи големина 1x. ФИТ : Опуштено. Затворање : Повлечете го стилизирањето со замотана еластична лента за половината за дополнителна удобност. Ockебови : Две странични џебови. Карактеристики : сите печатени или цврсти бои; широка нога. Plusенски плус големина широки панталони од нозе од без граници.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата