• Ново
Без граници на тантела за чипка на јуниори

Без граници на тантела за чипка на јуниори

DEN 256.16

Износ
Това е достапна

Без граници Камизола од чипка не е секојдневно? Совршено за положување под џемпери и блејзери. Дизајниран со малку спандекс за да ја ласкави вашата фигура и вграден градник за полици со отстранливи влошки за поддршка. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5? 10?, Половината : 26?, Биста : 33?, Колкови : 36? Моделот носи лента со големина M Spaghetti, чипка на чипка на вратот од памук 95% памук/5% Spandex машина што може да се пее во Гватемала.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата