• Ново
Сет за појавување на момчињата на Champion Champion Toddler Boys, 2-парчиња

Сет за појавување на момчињата на Champion Champion Toddler Boys, 2-парчиња

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Кул стил не е тешко да се дојде со овој појавен худи и џогер поставен од Шампион. Ултра-меки, ултра-стилски, овој сет ќе биде моментален фаворит во неговата ротација. Исклучиво на. Сет со 2 парчиња вклучува : панталони со худи и џогер. Худи : Стајлинг на пуловер; прикачен аспиратор; лого однапред. Јогерс : Стајлинг за влечење; Еластична половината. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Шампион Худи и ogогер поставени за мали деца.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата