• Ново
Обновен портал GWTN116-3RD 11,6 HD Celeron N 1.1Ghz Intel UHD графики 4 GB RAM 64GB SSD WIN 10S HOME RED

Обновен портал GWTN116-3RD 11,6 HD Celeron N 1.1Ghz Intel UHD графики 4 GB RAM 64GB SSD WIN 10S HOME RED

DEN 2544.00

Износ
Това е достапна

Ultra Slim тетратката од 11,6 ”од Gateway е крајната преносна тетратка што носи кристално чиста слика за сите ваши задачи. Тенок и лесен во дизајнот за да бидете во чекор со вашиот животен стил. Компјутерот се напојува со процесор Intel® Celeron® и има RAM меморија од 4 GB. Загарантирано е да доживеете јасност со LCD IPS приказ на 11,6 ”LCD и прецизен допир. Конвертибилната тетратка е опремена со Windows 10 Home и лична 1-годишна претплата на Microsoft 365 за да бидете сигурни дека ќе го добиете токму она што ви треба за да ги завршите сите ваши задачи. Windows 10 Home (S режим). Intelâ® Celeronâ® процесор N4020 (1,1 GHz, до 2,8 GHz, 4М кеш). Вклучена е вклучена лична 1-годишна претплата на Microsoft 365. Вредност од 69,99 $. *. 11.6â € LCD IPS дисплеј, (1366 x 768). Прецизен допир. 64 GB складирање на EMMC. 4 GB меморија (RAM меморија). 1,0 MP-предна камера. До 8,5 часа траење на батеријата. Micro SD слот x 1 (до 512 GB). Mini HDMI излез x 1. USB 3.0 x 2. Вградени стерео звучници x 2. Bluetooth 4.0. Вграден микрофон. Димензии на производот : 11.0â € x 7,5â € x 0,7â €. Тежина : 2,6 фунти . бесплатна надградба на Виндоус 11 кога е достапна (види подолу). *Планот за ажурирање на надградбата е финализиран и е предвидено да започне кон крајот на 2021 година и да продолжи во 2022 година. Специфичниот тајминг ќе варира според уредот. Одредени карактеристики бараат специфичен хардвер, видете https : ///Windows/Windows-11-специфични. Овој производ можеби не бил сертифициран производител, но бил професионално прегледан, тестиран и чист од обновени продавачи и добавувачи на програми. Целосно функционален производ во слична нова состојба што може или не може да има мали козметички дефекти, флеки, вдлабнатини, гребнатини кога се држат околу 12 инчи оддалечени или помалку. Овој производ ги вклучува сите додатоци што ќе бидат компатибилни и целосно функционални, но може да не бидат оригинални. Пакувањето може да биде генеричко. Овој производ може да се врати во рок од 90 дена за бесплатно враќање или замена ако не сте задоволни. Капацитетот на батеријата надминува 80% капацитет во однос на неговиот нов еквивалент.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата