• Ново
Време и време женски деми клинови сандали

Време и време женски деми клинови сандали

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Посетете го денот со времето и сандалите за клинови на Tru's Demi. Стилизирани како Еспадрил, овие страшни сандали го одржуваат вашиот изглед полиран и обичен. Носете ги со каприс, шорцеви, фустани и здолништа, тие се совршени со скоро сè. Удобна стапало за пена за меморија значи дека нозете ќе се чувствуваат добро како што изгледаат. Исклучиво на. Материјал : вештачки горен; TPR Outsole. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Висина и тип на пета : 2,6 "клин-потпетица со предна платформа. Затворање : стил на лизгање со затворање на кука и јамка. Удобност Карактеристики : Меморија од пена.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата