• Ново
Stuple Industries О, какви забавни Божиќни чувства црвени тандем велосипед сива врамена wallидна уметност, 20, дизајн од irиркус Дизајн

Stuple Industries О, какви забавни Божиќни чувства црвени тандем велосипед сива врамена wallидна уметност, 20, дизајн од irиркус

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на ГИКЕЕ, монтиран на дрво, и го завршиме со завршница на мозочен удар со текстура. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на 1,5 инчи дебела рамка од жито од дрво од дрво за да додадеме длабочина и смалување . подготвени за виси - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Зиркус Дизајн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата