• Ново
Burco 2867h, странично, рамен замена на огледало за замена за Крајслер 300м

Burco 2867h, странично, рамен замена на огледало за замена за Крајслер 300м

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Ова Snap Fit Flat Flat Power Mirror со топлинска решетка одговара на следниве возила *на големината и стилот на совпаѓање : 1999-2004 Chrysler 300m 1998-2004 Chrysler Concorde 1999-2001 Chrysler LHS 1998-2004 Dodge Intrepidseee "Coar Compatibilitions " на нашето замена за автомобилско огледало стаклото е 100% реално стакло кое користи високо-end опрема за ЦПУ, која ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM. Значи, кога купувате стакло од огледало од вас, знаете дека купувате стакло од огледало што е врвен квалитет и ги доставува перформансите, изгледот и јасноста што ви е потребна за оптимално гледање! Burco 2867h, странично, рамно замена на огледало за замена за Chrysler 300m.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата