• Ново
Гријанлок Женски Тенкови Врвови Маици Без Ракави Вратот На Екипажот Летен Врв Дами Лабава Пуловер Мода Цветни Печатење Маица Црно Бело Цветни М

Гријанлок Женски Тенкови Врвови Маици Без Ракави Вратот На Екипажот Летен Врв Дами Лабава Пуловер Мода Цветни Печатење Маица

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женска Маица Без Ракави, Цврста Блуза, Обичен Резервоар За Вратот На Екипажот Тип На Шема : Цветен Принтбој : Како Што Е Прикажано На Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекслегина : Должина На Колковите Должина на Вратот На екипажот : Сезона Без Ракави : Пролет, Лето, Fall, Зимски Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Работа, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Улица, Плажа Карактеристики : 1. Материјал : оваа летна маица без ракави е главно изработена од полиестер и спандекс. Облеката е мека и удобна и дише поради нејзината лабава форма.2. Натпревар : овој врат на резервоарот со вратот на екипажот е секојдневен и лесно може да се носи со пар црни платнени панталони или фармерки.3. Дизајн : овој летен резервоар е едноставен, со цветно тело за печатење и плисиран за шик.4. Прилики : во топол летен ден, мек, лабав елек е неопходен. Лесно е за носење за патување, работа, забави, филмови, шопинг, плажа или вашиот дом.Содржина на пакетот : 1 х Женски Резервоари (Други Додатоци Не Се Вклучени) Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Елек Без Ракави, Резервоар, Маици Блузи, Маица, Широка Маица, Летни Врвови Блуза, Летна Кошула, Основни Врвови. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Летните Врвови За Жени Се Одликуваат Со Секси Дизајн На Деколте На Екипажот, Блузи Без Ракави За Жени, Секојдневен Лабав Стил, Плисирани Резервоари, Цветни Врвови За Печатење, Слатки Маици за Облека за Плажа, Трендовски и Елегантни. Повод-Погоден За Секојдневен Секојдневен Изглед и Сите Прилики Особено За Училиште,канцеларија,забави,клубови и Состаноци.Ќе Добиете Комплименти Кога Ќе Го Носите Овој Резервоар. Натпревар-Симпатична Секси Дизајн Пар Совршено Со Вашите Панталони, Хеланки, Шорцеви, Јакни за Кул Секојдневен Изглед, Ве Прават Поубави и Модерни.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата