• Ново
Креации 107С 5Х115. Хром Тркало Раб

Креации 107С 5Х115. Хром Тркало Раб

DEN 2239.68

Износ
Това е достапна

Спецификации : 107 Хромирани Тркала ОД ОЕ КРЕАЦИИ. 20" х 9", +20 Офсет, 5х114, 3 Шема На Завртки, Центар од 71,5 мм. Произведено со најнови технологии, ова тркало е изградено за да го испорача управувањето што го бара перформансите на вашето возење и да го задоволи вашето срце со дизајн и квалитет. Примамливи и вкусни, овие тркала се подготвени да додадат допир на елеганција и индивидуален раб на вашето возило. Сепак, рафинираниот стил не е единственото нешто што го добивате со овие бандажи. Она што исто така го добивате се години на сигурна услуга и беспрекорни перформанси, бидејќи секој сет е произведен со користење на најдобрите материјали и изработка. Сите тркала се направени по нарачка и достапни во различни завршетоци. * Големина : 20, 00х9, 00 Офсет : 20 Шема На Завртки : 5х115, 00 •Алуминиумско Тркало Со Хром •Одговара • * Вклучено Е Едно Тркало.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата