• Ново
Плевел Јаде 20 20-Волти Безжичен Електричен Тример За Жива Ограда

Плевел Јаде 20 20-Волти Безжичен Електричен Тример За Жива Ограда

DEN 1028.48

Износ
Това е достапна

Чувајте ги вашите жива ограда уредни со Плевел Јаде 20-Волти Безжичен Хеџ Тример. Овој тример доаѓа со батерија на полнење, така што можете да ја користите од година во година. Исто така, се одликува со голема должина на сечење и челични сечила со двојно дејство. Тримерот за жива ограда со двојно дејство е безжичен, што ви овозможува слободно да се движите наоколу. Овој безжичен електричен тример доаѓа со полнач за НЕГОВАТА батерија ОД 20 V. Осигурајте се дека имате добро чуван двор со Овој Плевел 20" 20-Волти Безжичен Електричен Тример За Жива Ограда. Плевел Јаде 20" 20-Волти Безжичен Електричен Тример За Жива Ограда : 22" должина на сечење. Двојна акција челични ножеви. 20v батеријата вклучува полнач. Потребно е некое собрание. Модел# 966721101. Достапно во КАЛИФОРНИЈА.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата