• Ново
14к Жолто Злато Срце Кубни Цирконски Обетки

14к Жолто Злато Срце Кубни Цирконски Обетки

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

14к 7мм Срце Кубни Цирконски Обетки Должина : 7 Мм Материјал : Примарна Чистота : 14кфиниш : Полиран Камен Тип_1 : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камен Боја_1 : Количина На Белиот Камен_1 : 2 должина На Предметот : 7 Ммстоун Поставување_1 : Единечна Камена Тежина_1 : цтматеријал : Примарно : Златна Комплетност : комплетна (Вклучени се сите камења)Форма На Камен_1 : Големина На Срцев Камен_1 : 7.00 Mmstone Третман_1 : синтетичка Ширина На Предметот : 7 Mmproduct Тип : Накит Тип На Накит : Обеткипродадени По Единица : пароброд : унисекс материјал : примарна Боја : Затворање На Жолтеникава Облека : тип На Пост И туркање : Studstone Cut_1 : facetedstone создавање Метод_1 : Syntheticstone Тип (Други)_1 : Центар Камен Монтажа(И) Conthstone месец_1 : (04) Aprilearring Назад Тип : Frictionearing Стил : Birthstonecurized Предмети Не Може Да Се Врати 14 Каратно жолто злато, пост И Притисни Назад, обетка, кубни Цирконија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата