• Ново
Дизајн Увоз КАМЗ фт. Црна И Бела Лента Партал Килим

Дизајн Увоз КАМЗ фт. Црна И Бела Лента Партал Килим

DEN 654.56

Износ
Това е достапна

Црна поради процесот на производство, секој килим е сосема уникатен - може да видите мали варијации во бојата и големината - нема два килими идентични; задолжително поставете држач за тепих, бидејќи ова е рачно обоен производ и бојата може или не може да истече. Карактеристики совршени килими за најубавиот простор во вашата домашна машина за перење рамни до суви спецификации боја : Црна И Бела Боја : 2 х 3 стапки.Материјал : 100 Памучна Тежина : 2.31 фунти-SKU : DSII8341 Модерен стил партал килим. Изработени од 100% памук. Поради процесот на производство, секој килим е сосема уникатен. Инструкции за нега : машина за перење, лежеше рамно за да се исуши. Мери 0,2 инчи високи за 36 инчи широки за 24 инчи долги.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата