• Ново
Салерм Биокера Арганологија-оз

Салерм Биокера Арганологија-оз

DEN 175.20

Износ
Това е достапна

Што е тоа : Повторно Открива оригинална формула со база на арган и памучно масло, создадена од алхемичари од историскиот Ал-Андалус. Што прави : ексклузивна природна тајна за убавина што ја остава косата извонредно мека, сјајна и мазна, спасена за Вас Од Козметиката Салерм. Што друго треба да знаете : Ја Зајакнува и ревитализира оштетената коса. Кадифе на допир. Брзо се апсорбира. Не-мрсна. Се препорачува за оштетена, порозна, третирана или обоена коса. Заштитува од топлина. Клучна состојка : Арган и памучно масло. Што е тоа : Повторно Открива оригинална формула со база на арган и памучно масло, создадена од алхемичари од историскиот Ал-Андалус. Што прави : ексклузивна природна тајна за убавина што ја остава косата извонредно мека, сјајна и мазна, спасена за Вас Од Козметиката Салерм. Што друго треба да знаете : Ја Зајакнува и ревитализира оштетената коса. Кадифе на допир. Брзо се апсорбира. Не-мрсна. Се препорачува за оштетена, порозна, третирана или обоена коса. Заштитува од топлина. Клучна состојка : Арган и памучно масло. Ја зајакнува и ревитализира оштетената коса.|Кадифе на допир.|Брзо се апсорбира.|Не-мрсна.|Се препорачува за оштетена, порозна, третирана или обоена коса.|Штити од топлина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата