• Ново
Каролини Богатства 8617DDM Вино Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства 8617DDM Вино Јадење Сушење Мат, 21

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Каролини Богатства 8617 DDM Вино Јадење Сушење Мат, 14 x 21", разнобојни Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење Мат е од Каролини Богатства Пијат категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата