• Ново
Мармонт Хил Шарени јајца од Катарина Сниг, врамена слика за печатење во сликарство

Мармонт Хил Шарени јајца од Катарина Сниг, врамена слика за печатење во сликарство

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Гордо отпечатено во САД, ова парче е отпечатено на висококвалитетна архива хартија и професионално рачно врамена. Печатена уметност Мармонт Хил за деца, врамени уметнички отпечатоци, од Катарина СНИГГ со врвен квалитет giclee печати на архива хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Катарина СНИГГ. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата