• Ново
Време и време женски црно завиткување со еден костим за капење

Време и време женски црно завиткување со еден костим за капење

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Во тенок црна боја со ласкав обвивка пред себе, овој едноделен костим за капење од време и TRU обезбедува зачудувачки изглед на базенот. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи чаши со големина S. Целосно покритие. Ringвони назад со фиксни ленти. Нурне деколте. Наредени. 82% најлон /18% спандекс. Машина за перење. Увезени. Shirred Black Wrap Ene-Piece Swimsuit за жени од време и Tru.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата