• Ново
Бесплатно собрание на женските суштински тенок фармерки со изложено копче предно

Бесплатно собрание на женските суштински тенок фармерки со изложено копче предно

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Вака правиме тексас. Бесплатното собрание зазема тотално трендовски тенка силуета, додава навестување на истегнување, и исто како што имате пар фармерки со одлично вклопување што измазнува и обликува за најсмешни фармерки досега. Исклучиво на. Материјал : 90% памук/8% еластомолтиестер/2% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : тенок. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 27,5 ”ИНСЕАМ. Затворање : летање на копче и затворање. Ockебови : Стил од 5 џеб. Карактеристики : Детенот за истегнување создава удобно вклопување; џебовите за истегнување обезбедуваат внатрешна поддршка низ предниот дел за ласкаво вклопување; Магичен грб триаголник. Аголот и поставувањето на задните џебови го прават вашето седиште да изгледа одлично. Тенок фармерки со висок пораст за жени од слободно собрание.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата