• Ново
Холден XL ја спаси Силва 8. внатре внатре

Холден XL ја спаси Силва 8. внатре внатре

DEN 7999.84

Износ
Това е достапна

MSI Holden XL ја спаси Силва 8,98 in. X 60 in. Луксузната винилна плочка нуди темно чоколадо кафеави тонови кои личат на прекрасно барел тврдо дрво. Оваа 100% водоотпорна луксузна винилна штица од дрво е отпорен на гребење, дамки и отпорни на заби, и поддржана од гаранција за живеење. Неговата иновативна пред-приврзана поддршка обезбедува врвна удобност под нога, додека неговиот систем за заклучување на лесно впуштање го прави Холден XL спасен силва винил плочки DIY-пријателски во кујната, живеалиштето, бањата, подрумот и пошироко, нема полесен начин да се создаде луксузен, Достапни, ниски подови за одржување. Координирање на парчиња парчиња винил подови, вклучително и крајни капачиња, скалила, редуктори и Т-калапи се достапни за да му дадат на вашиот станбен или светло-комерцијален затворен LVT проект професионален, беспрекорен финиш. Дебелина од 5 мм x 8,98 инчи ширина x 60 in. Должина, дебелина на абење на слојот е 12 мил. Реален изглед на дрво и втиснување. Пред-прицврстената подлога обезбедува подот што е топол, удобен и тивко под нозете.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата