• Ново
Време и време женски пети на пети од нозе со слајдови, широка ширина на располагање

Време и време женски пети на пети од нозе со слајдови, широка ширина на располагање

DEN 719.84

Износ
Това е достапна

Изработени за сите ваши летни авантури, ова време и сандалите за слајдови на пети од пети се совршена основа за целиот ваш изглед на топло време. Носете ги вашите сандали со нешто од тексас шорцеви до ветровити суровини. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Термопластична гумена надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Стилот на лизгање со прилагодливи детали за тока. Карактеристики : јамка за пети на крцкање; дизајн со две ленти; Корк мида; Удобна меморија од пена. Од времето и Tru на женските стапала од нозе.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата