• Ново
Главни простории со цврста боја на просторијата за затемнување на шипката со шипка со шипка со шипка, сет од 2, бургунд, 84

Главни простории со цврста боја на просторијата за затемнување на шипката со шипка со шипка со шипка, сет од 2, бургунд, 84

DEN 367.84

Износ
Това е достапна

Дајте му на вашиот простор веднаш преуредување со парови за затемнување на прозорецот за затемнување на просторијата за затемнување. Достапно во градбата на Grommet или Rod Pocket Top со повеќе цврсти бои или моделирани отпечатоци за да изберете од олеснување на мешавината, да одговара и да го персонализирате вашиот простор за прозорецот. Карактеристиките за затемнување на просторијата помагаат да се блокира несаканата светлина. Редовните панели имаат ширина од 30 инчи за комбинирана ширина од 60-инчи по панел пар, а широките панели мерат 50-инчи со комбинирана ширина од 100 инчи. Овие главни простории затемнети панели за панели за панели за панели се совршени за дневната соба, спалната соба или трпезаријата. Комбинирајте го стилот и иновацијата со панелот за затемнување на панелот за затемнување на цврстата просторија. Конструиран од 100% полиестер. Направено во Кина глава со простории затемнети парови на панели за прозорецот за шипки на шипката, продадени како сет од 2 завеси. Достапно во градбата на Grommet или Rod Pocket. Достапните обрасци вклучуваат печатење на медалјон и потресено печатење IKAT. Опциите во боја вклучуваат црна, бургундска, темна сина сина, сива, теракота, црвена тула, таупе, беж, сина месечина, сина светлина сина, златна сонце, црвена седона, сина залив, сива боја. Редовните панели мерат ширина од 30 инчи за комбинирана ширина од 60-инчи по пар. Широките панели мерат ширина од 50 инчи за комбинирана ширина од 100 инчи. Достапно во должина од 63-инчи, 84-инчи и 95-инчи. Карактеристиките за затемнување на просторијата помагаат да се задржи несаканата светлина. Машинско миење ладно; линија суво. . 100% полиестер микрофибер. Направено во Кина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата