• Ново
Облека за девојчиња за девојчиња за чудо нација и деца со деца, сет со 2 парчиња, големини 0 3М-5Т

Облека за девојчиња за девојчиња за чудо нација и деца со деца, сет со 2 парчиња, големини 0 3М-5Т

DEN 159.68

Износ
Това е достапна

Чувајте ја нејзината ротација што се врти во овој стил на вреден стил од Wonder Nation! Дизајнирано во симпатична силуета за вклопување и пламен и капа за корпи, овој фустан од 2 парчиња поставен од Wonder Nation ја одржува својата симпатична и удобна за секоја пригода. Allever Print додава дополнителна личност на нејзиниот изглед за да ја задржи забавата за сите! Исклучиво на. Материјал : 54% памук/46% рајон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сетот со 2 парчиња вклучува : еден фустан со една капа за корпи и една обвивка за пелена. Фустан : опуштено вклопување; вратот на екипажот; ракави со балон; стил на пуловер; копчињата на faux однапред; печатење на сите; Supe меко. Капа за корпи : стил на влечење; печатење на сите. 3-парчен фустан поставен со капа за корпи и покривка на пелена за девојчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата