• Ново
ЕВ од Елен Деџенерис Престон Висок пораст Скини Алатки за алатка за глуждови

ЕВ од Елен Деџенерис Престон Висок пораст Скини Алатки за алатка за глуждови

DEN 399.68

Износ
Това е достапна

Подигнете го вашиот стил со трендовски фармерки за комунални услуги од Престон Висок пораст од ЕВ1 од Елен Деџенерис. Модата ја исполнува функцијата со повеќе џебови за да носи најважни работи насекаде. Исклучиво на. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. приближно. ИНСЕАМ : 26-1/2 ". Висок пораст; слабиот фит. Поштенски мува со затворање на копчињата. Стил со пет џеб; поштенски џеб на бутот. Јамки за појас. Добро за вас и планетата! Оваа ставка содржи Repreve®, полиестерско влакно изработени од рециклирана пластика . 65% памук/33% Repreve® Polyester/2% Spandex. Машината за перење Слаби фармерки за жени. Овој инклузивен бренд од Елен Деџенерис беше буквално направен да „стави насмевка на лицето на сите!“ Не само што е сè прифатливо, туку е и сè удобно. Овие се облека што ви овозможуваат да се чувствувате добро во вашата кожа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата