• Ново
Уникатни поволни цени за женски зашилени петички петичи од чинки со петици од пети

Уникатни поволни цени за женски зашилени петички петичи од чинки со петици од пети

DEN 319.84

Износ
Това е достапна

Мора да имате во плакарот на секоја девојка! Овој без напор шик незгоден дизајн секогаш ќе биде омилен, додека највисокиот елемент на овие потпетици е несомнено високиот блок -потпетици од 9,5 см. Willе ве натераат да се движите во стил и доверба веднаш штом ќе ги ставите, сите без да се загрози удобноста. Ве молиме, проверете ја табелата за мерење на големината пред да нарачате. Големина на табелата (во инчи) Големина на САД - Големина на Велика Британија - Големина на ЕУ - Должина на стапалото - Висина на потпетицата6 - 4 - 36 9 3 3/47 - 5 - 37 9 1/4 3 3/47.5 5,5 38 9 1/2 3 3/48.5 6,5 39 9 5/7 3 3/49 - 7 - 40 10 - 3 3/410 - 8 - 41 10 1/4- - 3 3/4 Единствени поволни цени, женски зашилени пети за лепење на пети од пети, сандали црна 8,5 цврста боја. Зашилен пети. Чунки потпетици. Обични чевли. Затворање на тока. Пролет лето. Кожна кожа.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата