• Ново
Студио Бактон Адис Модерни и современи мулти-обоени рачни ткаенини килими килим

Студио Бактон Адис Модерни и современи мулти-обоени рачни ткаенини килими килим

DEN 1853.12

Износ
Това е достапна

Нагласете го вашиот простор со експресивниот дизајн на килимот Адис. Рачно во Индија, овој килим се состои од рециклирана ткаенина. Брилијантната мешавина на бои на екранот додава визуелен интерес за секоја просторија додека охрабрува обична атмосфера. Исклучителна шема слична на скапоцен камен додава текстура и длабочина додека ги истакнува живописните нијанси на Адис. Со својата зачудувачка личност, килимот Адис го трансформира чувството на кој било простор. Димензии : 63 "широк x 90,6 " длабоко; Рачно заводно. 100% рециклирана ткаенина. Flat Weave. Бесплатно латекс. Само во затворен употреба. Вакуум чисто или место чисто со сува, не-обоена крпа. Направено во Индија. Тежина на производот : 28,7 фунти. Тежина на пакет : 1 фунта. Димензии : 63 "широк x 90,6" длабоко ;. Боја на производот : Мулти. Состав на производи : ткаенина "100% рециклирана ткаенина".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата