• Ново
Алабама Кримсон плима колегиум бар столче вртење 2000

Алабама Кримсон плима колегиум бар столче вртење 2000

DEN 2317.92

Износ
Това е достапна

Столчето на Алабама Кримсон Тард Бар Свивер 2000 е задолжително за секој обожавател кој сака да го поддржи Crimson Tide и дома или во канцеларијата. Овие канцелариски столици се направени од трајно синтетички тапацир со висока оценка со висока оценка со рацете. Вградена лумбална поддршка. Контрола на навалување и заклучување. Најдобро од сите логоа за и исклучување за бесконечно прилагодување и можете да додадете второ лого на задниот дел од столот! XZIPIT патентиран заменлив систем за лого; 360 степени вртење; Винил тапацирано седиште и обичај отстранлив XZIPIT назад; Издржлив 18 мерач во прав обложен челик; Бара склопување на седиштата во рамката.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата