• Ново
Уникатни поволни цени за мини -големина на јуниори плус големина мини копче Ретро ретро -џеб тексас здолниште

Уникатни поволни цени за мини -големина на јуниори плус големина мини копче Ретро ретро -џеб тексас здолниште

DEN 224.00

Износ
Това е достапна

Здолниште од тексас А-линија со копче е за забава за викенд. Лесен здолниште на тексас е намален за пристрасност за одблесокот на вашиот удар. Деликатно уништено тексас здолниште заврши со тренд-десно полите. Совршено се совпаѓаат со блузи од руфли за слободно време. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 42 инчи, половината : 32 1/4 инчи, колк : 44 7/8 инчи, тежина : 180 фунти, моделот носи 1x.measurement (во инчи) меѓународно Големина Повик на половината Хип Вкупна должина1x - 36 1/4 47 1/4 18 7/82x - 39 3/8 50 3/8 - - 19 1/43x - 42 7/8 53 7/8 19 5/84x - 46 1/2 - - 57 1/2 - 20 1/8 Единствени поволни цени за мини-големина на јуниори Плус големина Мини копче линија ретро парчиња џеб тексас здолниште 75 % Памук 23% полиестер 2% спандекс. Увезен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата