• Ново
Врски закуски Jackек врски erkерки џвака, 0. мл

Врски закуски Jackек врски erkерки џвака, 0. мл

DEN 63.52

Износ
Това е достапна

Јерки џвака, Теријаки, када 0,32 мл рендан говедско месо. Закуски со месо. САД прегледале и поминале од Министерството за земјоделство. Информации за исхрана : Link Snacks, Inc., 1 Snack Food Lane, Minong, WI 54859 САД. 715-466-6608. Содржи : пченица и соја. 0,32 мл (9 g) 1 закуска храна лента Минонг, WI 54859 715-466-6608 Јерки џвакање, Теријаки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата