• Ново
Моето прво светло и звуци со нозе

Моето прво светло и звуци со нозе

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Моите први светла и звуци со нозе. Ова возење има цврсто тело и обезбедува разиграни активности за одлична забава за возење. Свртете го копчето за бирање и слајд за забавни пријатни звуци. Притиснете го копчето за палење и менувајте ги запчаниците за ревидирање на звукот на моторот! Шарени запчаници, броење мониста и прозорецот Peek-A-Boo ќе ги задржат вашите малечки забавни со часови на забава! Рачката контролирана од родители, исто така, обезбедува безбедност и ви овозможува да го туркате вашето малечко околу куќата или надвор. Ова возење нуди безбедна и издржлива конструкција со часови забава за возење на возраст од 12-36 месеци. Моите први светла и звуци со возење на нозе : Разиграни активности со часови уживање во возењето! . Dial and Knob обезбедува забавни и возбудливи звуци . Слушајте го моторот што се врти и брзините што се менуваат за звуци слични на животот!. Охрабрува креативна игра додека помага во развој на координација на рацете и окото . Шарени брзини, броење на мониста и прозорец Peek-A-Boo. Безбедна и издржлива конструкција со часови на забава за возење! . Опсег на возраст : 1 до 3 години. Бара 2 батерии АА (вклучени).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата