• Ново
Трговска марка ликовна уметност Bluebird Christmas II Canvas Art by Color Bakery White Matte, рамка за бреза

Трговска марка ликовна уметност Bluebird Christmas II Canvas Art by Color Bakery White Matte, рамка за бреза

DEN 1530.08

Износ
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „Bluebird Божиќ II“ платно по боја по пекара бела мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Предмет : празници. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата