• Ново
Дизни пиксар автомобили со 3 нивоа фиоки

Дизни пиксар автомобили со 3 нивоа фиоки

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Фиоките за 3-тина фиоки на Дизни Пиксар е фантастично решение за складирање за мали играчки. Доаѓа во живописна сина боја во која има автомобили на Дизни, што е совршено парче за собата на сите млади автомобили. Овој организатор на играчки со автомобили „Дизни Пиксар“ мери 10.6 "l x 7.3 " w x 10.6 "h и има три фиоки. Овој сет на фиоки добро ќе се координира со други предмети од колекцијата на автомобили на Дизни. во неговата соба. Дизни пиксар автомобили 3-ниво фиоки : добро за складирање и организирање на мали предмети и додатоци. Големина : 10,6 "x 7.3" x 10.6 ". Карактеристики Дизни дизајни.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата