• Ново
Чудо на нација Девојче за девојчиња Училиште Униформа Униформа со кратки ракави за меѓусебна рака, меѓупрогласен пол, 2-пакет

Чудо на нација Девојче за девојчиња Училиште Униформа Униформа со кратки ракави за меѓусебна рака, меѓупрогласен пол, 2-пакет

DEN 190.08

Износ
Това е достапна

Предучилишта или Плејдејт? Beе изгледа слатко во половата кошула на Wonder Nation. Пакет со 2 пакувања ви заштедува и време и пари. Се продава исклучиво на и. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 2 поло кошули. ФИТ : Опуштено. Деколте : јака од плетена точка. Затворање : Плакета со 2 копчиња. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : без ознака за дополнителна удобност; контрастна лента за вратот на вратот; странични парчиња; Одобрена училишна униформа. Докажано дете тешко : смалување и избледено отпорно за вклопување и боја што последно миење по миењето. Девојки девојки со кратки ракави со кратки ракави од Wonder Nation.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата