• Ново
Трговска марка ликовна уметност Caterpillar & домат Canvas Art од Jејсон Шафер

Трговска марка ликовна уметност Caterpillar & домат Canvas Art од Jејсон Шафер

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Caterpillar & домат“ платно уметност од asonејсон Шафер : Уметник : asonејсон Шафер. Предмет : животни. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата