• Ново
Неонски војни на Лего starвезди, неон Дарт Вајдер Темна страна маица

Неонски војни на Лего starвезди, неон Дарт Вајдер Темна страна маица

DEN 447.84

Износ
Това е достапна

Неонски војни на Лего Starвезди, неон Дарт Вајдер Темна страна маица (14/16) Оваа официјално лиценцирана кошула за девојчиња „Војна на Starвездите“ има голем дизајн на ликови и скрипта за неонски Дарт Вајдер, кој вели, темна страна. Кошулата е изработена од мека 100% памучна ткаенина. Голема графика на скриптата и карактерот. Машинско миење ладно/сушење суво ниско. Список кај големината на девојчињата. Официјално лиценциран производ на Лего Војна на Starвездите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата